Wśród wielu produktów na rynku starannie dobraliśmy te, które zagwarantują Państwu pełną satysfakcje z wykonanej usługi.

W dziedzinie fryzjerstwa, podobnie jak w stylizacji paznokci, najważniejszym aspektem dla nas jest wysoka jakość obsługi oraz stosowanie do codziennej pracy tylko i wyłącznie najlepszych kosmetyków. Wizyta w STUDIO 11 to nie tylko profesjonalna stylizacja i pielęgnacja włosów i paznokci ale fachowa porada i chwila relaksu.

KOSMETYKI FRYZJERSKIE

2a

Jako profesjonaliści nie stoimy miejscu, wciąż poszukujemy marek które nie będą tylko obietnicami…. I tak nasz wybór padł na znaną markę MATRIX, która jest marką numer 1 w salonach fryzjerskich w USA. Marka MATRIX dostarcza produkty najwyższej jakości, opracowywane naukowo, stanowiące wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Szeroki wachlarz kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji włosów koloryzacji zapewnia skuteczne i spektakularne rozwiązania dla każdego rodzaju włosów.

3a

Ukłon kierujemy również w stronę włoskiej marki HANTESIS. Kluczem do sukcesu firmy HANTESIS jest połączenie jakości i ekskluzywności z przystępną ceną. Marka HANTESIS to przede wszystkim profesjonalizm przeplatany pobudzającymi zmysły zapachami.

W naszym salonie stosujemy również produkty marek, L’oreal, Lecher, Chantal, WELLA, GOLDWELL, Rene Blanche oraz Subrina

KOSMETYKI DO STYLIZACJI I PIELĘGNACJI DŁONI

1a

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom postawiliśmy na renomowaną linię kosmetyków SPN NAILS by Sylwia Pfajfer.

Marka SPN Nails od wielu lat szczyci się czołowym miejscem na rynku produktów do stylizacji paznokci. Wśród znanych gwiazd stylizujących paznokcie produktami SPN Nails króluje nieodwołalnie DODA. Cieszymy się, że dzięki firmie SPN NAILS by Sylwia Pfajfer możemy zaoferować doskonałą jakość wykonywanych przez nas usług.

Jest nam bardzo miło, że możemy wprowadzić Państwa do świata magii i koloru , jakości i trwałości…Witajcie w świecie HANTESIS, MATRIX i SPN Nails by Sylwia Pfajfer…

Witajcie w STUDIO 11.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.