Oferujemy pełen zakres najwyższej jakości usług fryzjerskich: fachową poradę, strzyżenie, koloryzację, balejaże, modelowanie i czesanie włosów czy upięcia i fryzury ślubne – od klasyki do awangardy. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę w zależności od najnowszych trendów światowej mody.

Kreatywni i wykwalifikowani fryzjerzy z wieloletnim doświadczeniem, stale śledzący trendy w modzie, pomogą dobrać odpowiednią fryzurę dla każdego. Kluczowym elementem ich pracy jest również dbałość o kondycję włosów poprzez profesjonalną pielęgnację w salonie, jak i indywidualne doradztwo w obszarze domowej kosmetyki profesjonalnej.

Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Odzwierciedlają jej wnętrze, gust a także wyczucie smaku.
Polecamy różnorodne zabiegi by przywrócić im witalność, blask i świeżość. Dla pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą na piękne paznokcie jest ich modelowanie. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Oprócz standardowych zabiegów przedłużania i stylizacji płytki paznokcia, polecamy rytuały pielęgnacyjne, kąpiele parafinowe, peelingi, a także manicure dla wymagających (hybrydowy, japoński P-shine, biologiczny czy manicure spa).

O Państwa dłonie zadba profesjonalna stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem.

STUDIO 11 otwiera przed Państwem swoje podwoje i wierzymy ze już niedługo nazwą go Państwo Swoim Salonem.

Zapraszamy serdecznie.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.